SRC SINAV SONUÇLARI

SRC 1 sınav sonuçları da SRC 2 sınav sonuçları da SRC 3 sınav sonuçları da SRC 4 sınav sonuçları da; Sınavın yapıldığı gün açıklanmaktadır.
Src uygulama sınav sonuçları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurumumuza bildirilir. - Darıca Bulunmaz Src Kursu olarak uygulama sınav sonuçlarını kursiyerlerimize biz iletmekteyiz. Src uygulama sınavında da başarılı olan kursiyerlere sınav günü ile bir hafta arasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığından ‘’ Sayın …. SRC sınavını kazınız. Belge ödemesini Halk Bank veya Vakıf Bankasına yaptıktan sonra belgenizi E-devletten alabilirsiniz.’’ Şeklinde mesaj geldikten sonra harç yatırmaya açılır. Src uygulama sınavında başarılı olan kursiyerler 2022 yılı için belirlenen 42TL’lik Src belgesi harç ödemesini yaptıktan sonra belgesini E-devlet sistemi üzerinden görüntüleyebilir.

Src uygulama sınavında başarısız olan kursiyer 4 uygulama sınav hakkını doldurmadığı sürece tekrar Src sınav ücretini ödeyerek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yapacağı bir sonraki sınava katılabilecektir.

Call Now ButtonHemen Arayın